Action Fighter – Válka 8-bitů

Hru vydala společnost Firebird v roce 1989, jako předělávku ze SEGA Master System, na která hra vyšla už roce 1986. Jedná se o akční střílečku, ve které řídíte přísně tajné vozidlo schopné proměnit se. Něco jako Transformers, kdy první je…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hru vydala společnost Firebird v roce 1989, jako předělávku ze SEGA Master System, na která hra vyšla už roce 1986. Jedná se o akční střílečku, ve které řídíte přísně tajné vozidlo schopné proměnit se. Něco jako Transformers, kdy první je motorka, při jízdě se snažíte sbírat součástky, které umožňují proměnu. Pokud jich máte dost, Vaše motorka se změní na auto, pokud ještě víc, auto se změní na letadlo. Docela zajímavé, hra se i dobře hraje, je to hlavně díky tomu, že Váš dopravní prostředek něco vydrží, hlavně při nižších rychlostech. Pokud do Vás někdo nabourá zezadu, nic se neděje, jen jste odmrštěn směrem vpřed, nic co brzdy nespraví. Pokud dojde na vytlačování ze silnice, taky se skoro nic neděje, mají mantinely, takže ven nevyletíte. Při větších rychlostech, je to ale trochu risk, ale musíte se stejně snažit jet co nejrychleji, protože nahoře ubíhá čas dané mise a čelní střed většinou končí výbuchem. Po Vaší dobrodružné cestě, Vás bude doprovázet kamion, co má na návěsu nápis „SEGA“, když tam vjedete, vyjedete s lepšími zbraněmi. Trochu to připomíná seriál „Knight Rider“, děsně jsem ho žral v 80 letech a koukal na něj na rakouské TV stanici ORF1.

 


 

Hra je graficky na třetím místě a je taky povedená. Hudba taky, kde nic, tu nic a zvukové efekty jsou taky na dobré úrovni. Plynulost hry i hratelnost je super.

 

 

Hra je to graficky hodně povedená, ale úplná špička to není. Za to hudba, zde nemá žádnou konkurenci a stejné je to i se zvukovými efekty. Plynulost hry je dobrá, jen trochu přidávání plynu na joysticku dělalo problémy, akcelerace byla moc velká, bude to o zvyku.

 

 

Hra je to graficky hodně povedená, ale úplná špička to není. Za to hudba, zde nemá žádnou konkurenci a stejné je to i se zvukovými efekty. Plynulost hry je dobrá, jen trochu přidávání plynu na joysticku dělalo problémy, akcelerace byla moc velká, bude to o zvyku.

      Action-Fighter-Commodore-C64
      Action-Fighter-Commodore-C64-konec

 

Hra je hra černobílá, trochu škoda, aspoň okolí mohlo být trochu barevné. Hudba se žádná nekoná, zvukové efekty to nějaký skromný má. Plynulost hry i hratelnost je super. 

 

 

Parádní grafika, jasné prvenství, je super že celé se to dobře hýbe i na 4.77MHz. Hudba nikde, zvukové efekty přes spíkr jsou taky hodně skromné. Plynulost hry i hratelnost je super.

 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *