Winter Games – Válka 16-bitů

Být dobrý sportovec, tak to se vám ve hře Winter Games, kterou v roce 1985 vydala společnost Epyx, klidně může stát a to i bez talentu. Nebudete ani zažívat roky tréningu i když manipulace s joystickem si trochu toho času sebere, ale určitě se u…

Seznam her podle abecedy:

 

 Něco o hře

Být dobrý sportovec, tak to se vám ve hře Winter Games, kterou v roce 1985 vydala společnost Epyx, klidně může stát a to i bez talentu. Nebudete muset ani zažívat roky tréningu i když manipulace s joystickem si trochu toho času sebere, ale určitě se u toho nezadýcháte, spíše vám trochu ze začátku potečou nervy a možná se i nečekaně zapotíte. Hra byla hodně oblíbená na 8-bitových počítačích, tam vyšla i jako první a zde je to mrhání výkonem 16-bitových počítačů. Byla však populární a dobových recenzích sklízela průměrné hodnocení 84%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty a i plynulost hry pro přesnější hlasování.

   

 

 

Zde není moc co porovnávat okolo grafiky a hratelnosti. Je tu ovšem nejlepší hudba a i zvukové efekty

 
      Winter-Games-Amiga-600-Úvod
 
      Winter-Games-Amiga-600-Balet

 

Zde není moc co porovnávat okolo grafiky a hratelnosti. Hudba plus zvukové efekty jsou na střední úrovni.

 
      Winter-Games-Atari-Mega-1-Intro
 
      Winter-Games-Atari-Mega-1-Balet

 

Grafika je zde nejhorší a i málo barev. Hra nepodporuje zvukovou kartu, takže vše ozvučuje spíkr a to je vždy mínus. Hratelnost je dobrá.

 
      Winter-Games-SpaceStation-PC-Úvod
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *