Night Breed – Válka 8-bitů

V roce 1990 vydala tuto hru firma Ocean. Jedná se o akční bojovku a hra je motivovaná filmem. Ve hře běháte, mlátíte se vším co potkáte, pokud z mrtvolky něco vypadne, můžete si to vzít a časem použít. Budou na Vás padat kameny, lítat…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

V roce 1990 vydala tuto hru firma Ocean. Jedná se o akční bojovku a hra je motivovaná filmem. Ve hře běháte, mlátíte se vším co potkáte, pokud z mrtvolky něco vypadne, můžete si to vzít a časem použít. Budou na Vás padat kameny, lítat granáty a další šílenosti. Začínáte na hřbitově, tam se nachází tři klíče, s těma se potom dostanete do světa Medianu. Tam zachráníte svoji milou, kterou Vám unesou.

Mé hodnocení:

Začneme výhercem, tím je Commodore C64, který sice nemá úplně nejlepší grafiku, protože Schneider EURO PC ho překonal, hlavně tím, že grafika je VGA. EGA se mě nepodařilo spustit, ale i kdyby byla EGA, určitě by byla detailnější než na C64. Úplně nejhůř nevypadá graficky ani Schneider CPC464, který vypadá dost dobře jako náš vítěz C64, těžko říct, který je hezčí. Didaktik M se svojí grafikou je poslední. Nejvíc mě vadí, že postavička se zabarvuje podle barvy pozadí. Hudbu náš vítěz C64 má parádní, které konkuruje jen Schneider CPC464 s dobrým sterem, za to Schneider EURO PC ztrácí hodně se svým PC repráčkem a u Didaktiku M je ticho. Ve zvukových efektech opět kraluje C64, za ním delší mezera a tam vidíme Schneider CPC464. Potom je mezera ještě větší a tam jsou v těsném závěsu za sebou Schneider EURO PC a Didaktik M, který sem tam pípne. Hratelnost i plynulost, je na všech v pořádku.


 

 

 

 
      Night-Breed-Schneider-CPC464
   

 

 

 
      Night-Breed-Commodore-C64
   

 

 

 
     

 

 

 
      Night-Breed-Schneider-EURO-PC
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *