Chaos Engine – Válka 16-bitů

Kdo by to byl býval věřil, že se dá sestrojit stroj chaosu a ještě navíc časového. No stalo se a můžete hádat, koho to asi tak mohlo napadnout…. No přece geniálního šíleného vědce s IQ 201. Jak moc je to šílené? No hodně. Co je ještě šílenější…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Kdo by to byl býval věřil, že se dá sestrojit stroj chaosu a ještě navíc časového. No stalo se a můžete hádat, koho to asi tak mohlo napadnout…. No přece geniálního šíleného vědce s IQ 201. Jak moc je to šílené? No hodně. Co je ještě šílenější? Ten, kdo to napraví, má IQ 80. Ano je to dolní hranice, ale kdo chytřejší by šel do takové bitvy, kde na Vás budou útočit šílená monstra. No někteří tak šílení nejsou, aspoň vzhledově, jako třeba hodně přerostlá žába ve Vaší velikosti nebo broučci co mají 60cm. Navíc se nezbláznila jen fauna, ale i flóra, kdy klikva bahenní, která má plod o velikosti okolo 10mm a svoje plody nikam neháže, je má teď velké jak kokosové ořechy a ty plive do všech světových stran. Jestliže jsem psal, že je něco ještě šílenější, tak tohle všechny šílenosti předčí. Oni se totiž najdou dva šílenci s nižším IQ, co půjdou šílený stroj zničit. Jenže i tu nejšílenější šílenost předčí mega šílenost – že těch dobrovolníku s nízkým IQ je šest a každý z těchto dobrovolníků ovládá jinou zbraň. Hru vydala společnost Renegade v roce 1992-94, jedná se o akční střílečku a v dobových časopisech dostala průměrné hodnocení 89%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Grafika je hodně podobná jako má konkurence. Hudba je taková někde dobrá, někde se ke hře moc nehodí, ale skladba „Úvod“ je super. Zvukových efektů je zde nejvíc a jsou super.  Jinak plynulost i hratelnost je ok.

 
      Chaos-Engine-Amiga-A600-uvod
 
      Chaos-Engine-Amiga-A600-Menu
 
      Chaos-Engine-Amiga-A600-Ve-hre
     

 

Grafika je hodně podobná jako má konkurence. Hudba hodně slabá a zvukové efekty ujdou. Plynulost i hratelnost je ok.

 
      Chaos-Engine-Atari-Mega-1-uvod
 
      Chaos-Engine-Atari-Mega-1-menu

 

Grafika je hodně podobná jako má konkurence. Hudba to je přes Roland MT-32 je parádní a hlavně ve hře. Zvukové efekty jsou taky super. Plynulost i hratelnost je ok.

 
      Chaos-Engine-SpaceStation-PC-uvod
 
      Chaos-Engine-SpaceStation-PC-menu
 
      Chaos-Engine-SpaceStation-PC-Ve-hře
 
      Chaos-Engine-SpaceStation-PC-Ve-hře-SC-55
 

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *