Altered Beast – Válka 16-bitů

Ve hře Altered Beast z roku 1988, budete zachráncem Bohů, nebo aspoň jednoho boha, že se to může v životě hodit a tak nabídku od Zeuse přijmete. Ano, sám Zeus po Vás bude chtít, aby jste zachránil jeho dceru Athénu, kterou mu unesl…

Seznam her podle abecedy:

Něco o hře

Ve hře Altered Beast z roku 1988, budete zachráncem Bohů, nebo aspoň jednoho boha, že se to může v životě hodit a tak nabídku od Zeuse přijmete. Ano, sám Zeus po Vás bude chtít, aby jste zachránil jeho dceru Athénu, kterou mu unesl vládce podsvětí Nelf a z toho taky vyplývá, kde se bude odehrávat děj. No jasně, v těch nejnižších patrech Země, kde potkáte zombie, nebo zombie co si nesou vlastní hlavu, aby po cestě nezakoply, pokud zakopnou, tak se jim odkutálí a může hrát fotbal jako ve hře Blood :-D. Demon co trochu vypadá jak ze hry DOOM a skáče tu jak opice. Potom takové ty klasické létající upíry a spoustu další všelijak strašidelných individuí. Jo, zapomněl jsem vám říct, že jako člověk by jste to těžko zvládl, tak v oné dohodě je malými písmeny, že se budete moct měnit v silného vlkodlaka, který roztrhá všechno a všechny. To Vám samozřejmě zůstane, když Athénu zachráníte, tož šup do toho! V dobových časopisech si hra vysloužila 67% a vydala ji společnost Activision.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 

Na tomto počítači je nejlepší všechno, až na hratelnost, nebo spíš obtížnost. Dá se říct, že když je hra hodně obtížná, je i méně hratelná a frustrující.

 
      Altered-Beast-Amiga-600-Úvod
 
      Altered-Beast-Amiga-600-Ve-hře
 
      Altered-Beast-Amiga-600-Ve-hře-2
     

 

Grafika pořád super, ale zvukové efekty + hudba už váznou. Hratelnost je taky díky obtížnosti horší. 

 
      Altered-Beast-Atari-Mega-1-Úvod
 
      Altered-Beast-Atari-Mega-1-Ve-hře

 

Grafika tedy rozhodně proti konkurenci neohromí, s hudbou už je to lepší, ale zase strádají zvukové efekty. Co bylo ale zde nejlepší, tak hratelnost, která nebyla tak chaotická, ale i tak mlátit ty létající upíry byl dost problém.

 
      Altered-Beast-SpaceStation-PC-Úvod
 
      Altered-Beast-SpaceStation-PC-Ve-hře

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *