Skull and Crossbones – Válka 8-bitů

Být obávaným pirátem s páskou přes oko, kterého se každý bojí a který může neohroženě rabovat na všech mořích i oceánech, takovou pověst získat, to chce čas. Pokud už ji máte, určitě by se Vám nestalo, aby jste byl okraden. Ano, v…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Být obávaným pirátem s páskou přes oko, kterého se každý bojí a který může neohroženě rabovat na všech mořích i oceánech, takovou pověst získat, to chce čas. Pokud už ji máte, určitě by se Vám nestalo, aby jste byl okraden. Ano, v této hře jste byl jako pirát okraden. Legrační, že? A máte ten stejný pocit, co zažívají ti, které jste okradl. Ti ale většinou můžou na svůj ukradený majetek zapomenout. Vy se ale vydáte už jednou uloupený lup ukrást zpět. Nejde už tak o lup samotný, ale hlavně o Vaši pověst, nesmí se nikdo dozvědět, co se stalo, tak nezbývá nic jiného, než toho, kdo Vás oloupil, zabít a s ním i jeho pomocníky. K tomu všemu Vám pomůže ostrá šavle a úhybné manévry celého těla. Hra se dá hrát i ve dvou. Hru vydala společnost Domark v roce 1991 a je docela povedená. Divím se, že žádný časopis o ní nepsal.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

   

 


 

Grafika je hodně podobná C64, ale má méně barev a detailů. Hudba je parádní, bohužel zde nejsou na volitelné zvukové efekty, jako u C64. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Skull-and-Crossbones-Amstrad-CPC6128-ve-hre
   

 

Grafika parádní i detailů to má mnohem víc, než konkurenti. Hudba je taky zdařilá, navíc hra má i zvukové efekty, pokud si je zvolíte místo hudby. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Skull-and-Crossbones-Commodore-C64-Ve-hře
 
      Skull-and-Crossbones-Commodore-C64-uvod

 

Tady je bohužel grafika nejslabší a i barevnost je slabá. Hudba je parádní, bohužel zvukové efekty schází a nejdou vůbec navolit místo hudby. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
      Skull-and-Crossbones-Didaktik-Gama-ve-hre
 
      Skull-and-Crossbones-Didaktik-Gama-uvod

 

Grafika je hodně podobná Didaktiku, ale má víc barev. Hudbu + zvukové efekty nehrají a to ani ze spíkru. Plynulost i hratelnost v pohodě.

 
     

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *