HardBall – Válka 16-bitů

Hra HardBall vyšla v roce 1986, na 16-bity o nějaký rok později a vydala ji společnost Accolate. Hlavním cílem hry je hodit míč, odpálit míč, dohnat míč, chytit, hodit a tak pořád dokola. Baseball je navíc hlavně americký populární sport, ale hraje…

Seznam her podle abecedy:

 Něco o hře

Hra HardBall vyšla v roce 1986, na 16-bity o nějaký rok později a vydala ji společnost Accolate. Hlavním cílem hry je hodit míč, odpálit míč, dohnat míč, chytit, opět hodit, zase chytit a tak pořád dokola. Baseball je navíc hlavně americký populární sport, ale hraje se samozřejmě po celém světě. Určitě vám jsou známy takové ty kartičky s hráči, některé stojí obrovské peníze a tím jsou proslulé. Nejznámější je asi karta „T206 Honus Wagner“, která se dokonce prodala v roce 2007 za 2.8 milionu dolarů a kdo ví, jakou cenu má dnes. V tuto chvíli se orientuji podle starého časopisu Excalibur číslo 2, který je o hrách a v něm se nachází taková mini recenze. Z mého pohledu úplně zbytečná, pochybuji, že by hru u nás v ČSFR někdo hrál, ale možné je všechno. Já osobně hře vůbec nerozumím a hodlám to tak nechat. V dobových recenzích ovšem sklízela úspěchy a to v číslech průměrně 90%.

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty a i plynulost hry pro přesnější hlasování.

 

 

Hrát hru neumím, tak jsem to ani nezkoušel. Hudba nic moc a jen ty zvukové efekty vynikají. Hratelnost čert ví.

 
      Hardball-Amiga-600-Úvod
   

 

Hudbu jsem žádnou neslyšel a k tomu i zvukové efekty jsou hodně slabé. Je tam jen sem tam potlesk od diváků a dopady míčku schází. Hratelnost čert ví.

 
     

 

Hudbu i zvukové efekty produkuje spíkr a to vždycky za nic nestojí. Hratelnost čert ví.

 
      Hardball-SpaceStation-PC-Úvod
   

Clous

www.clous.cz

Stačí kliknout O mně

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *