Predator – Válka 8-bitů

Arnold Schwarzenegger je opět v akci, tentokrát si to rozdá nejen se spoustou vojáku, ale i s emzákem Predátorem. Tenhle tvor, ne že je strašně ošklivý, ale je i silný a plný neznámého arzenálu. Používá takovou šikovnou věcičku, co mu dává…

0   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M
  N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z

 Něco o hře

Arnold Schwarzenegger je opět v akci, tentokrát si to rozdá nejen se spoustou vojáku, ale i s emzákem Predátorem. Tenhle tvor, ne že je strašně ošklivý, ale je i silný a plný neznámého arzenálu. Používá takovou šikovnou věcičku, co mu dává být skoro neviditelný a pak že je život fér. Hru vydala společnost Activision v roce 1987/88 a je to opět podle filmu. Každý asi příběh zná, kdo ne, ať koukne na film, je to parádní podívaná. Než se spustí samotná hra, kde už vy ovládáte Arnolda, tak nejdřív nasleduje hudba, která je z filmu, potom krátká animace, jak Predátor přistane na Zemi, to už je bez hudby. Potom se obraz přepne do džungle, kde z vrtulníku vystupuje vaše jednotka, která utočí jako první. Vy vylezete jako poslední, jak postupujete dopředu, nalézáte jen mrtvoly ze své jednotky. No co, když už padli, aspoň jim seberu co měli u sebe, bez toho se přežít stejně nedá.

 

Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a můžete i hlasovat.

 
 

 

 

Která verze se vám nejvíc líbí?

Zobraz výsledek

Nahrávání ... Nahrávání ...
 

Predator – Válka 8-bitů
Počet hlasujících je: 1 a celkové hodnocení je: 40

 
  AMSTRAD CPC6128  

Tady není grafika nejhorší, není tak detailní, ale celé to vypadá obstojně, aspoň proti Didaktiku M. Co bylo divné, že i když jsem nepřátele předběhl, byl jsem už za nimi, stejně po něčem stříleli, asi po Predatorovi. Plynulost hry je stabilní. Úvodní hudba je docela povedená, zvukové efekty ujdou a taky to má krátké úvodní intro.

 
      Predator - Schneider CPC464 - Intro
   

 

 
  COMMODORE C64  

Opět jasná jednička, grafika super, detailní příroda, to vše plynulé a může tam být nepřátel kolik chce. Zvukové efekty jsou taky super, ale co je škoda, hra nemá žádnou hudbu.

 
     

 

 
  DIDAKTIK GAMA 128KB  

Zda je grafika ze dvou barev, černá + záleží co se děje, takže nic moc. Má to úvodní hudbu, což se počítá a zvukové efekty jsou chudé. Plynulost hry, pokud jste na obrazovce sám, je dobrá, ale brzo se obrazovka zaplní nepřáteli, už to tak plynulé není, ale dá se to hrát. Hra má i úvodní intro

 
      Predator - Didaktik M - Intro
   

 

Posuzovaná vlastnost - PočítačeDIDAKTIK-MCOMMODORE C64SCHNEIDER CPC464
Výsledek (nejvyšší počet bodů je vítěz)190 bodů300 bodů290 bodů
Grafika40 bodů100 bodů70 bodů
Hudba60 bodů0 bodů80 bodů
Zvukové efekty40 bodů100 bodů70 bodů
Plynulost hry50 bodů100 bodů70 bodů
Speciální bonus: pokud je udělen, je to počítač pro danou hru číslo jedna a má hodnotu 200 bodů.

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *