EXCALIBUR ČÍSLO: 4

Vydavatel: Psygnosis

Rok vydání hry: 1990-91

Žánr: RPG

 

Krátký popis hry:

To si takto jedete v autě, najednou škyt, škyt, klep, klep a už stojíte. Není se čemu divit, autíčko už je veterán. Auto kleklo blízko podivné věže. Jak je známo, člověk je tvor zvědavý, no tak se jde tam. Lepší spát na zemi s trochu prostoru, než v autě značky Fiat 750. Dveře věže nebyly zamknuté, tak jdeme dovnitř. Je tam docela chlad a vlhko. Zajdete do auta pro deky a jde se hají. Ráno moudřejšího večera, ještě před usnutím zkoušíte signál mobilu, ale ani čárka. Potom se probudíte, věž zevnitř vypadá jinak, nověji a tam hra začíná…. Teď musíte najít 4 bratry a získat 4 artefakty na stroj času a dostat se zpět do své doby. Hra má tu zvláštnost, že je do osmi směrů po 45 stupních úhlu.

ZPĚT NA SEZNAM HER

                                     AMIGA A1200                                                            PC AT PENTIUM

[wpdevart_youtube]qdCDADUf6CQ[/wpdevart_youtube]    [wpdevart_youtube]LEbJRIGzi9k[/wpdevart_youtube]

                                   ATARI MEGA 1                                                           

[wpdevart_youtube]Ed2ZZzTFeOA[/wpdevart_youtube]      

Něco o hře z mé minulosti, pokud jsem jí hrál a pamatuji si to a při opětovném hraní 😀

 

MINULOST: Na 100% nehrál.

A teď:

AMIGA A1200: Grafika pěkná, hudba na začátku ušla, ale demo se kouslo. Zkoušel jsem víc verzí, ale bez úspěchu. Ve hře žádná hudba a chabé efekty.

ATARI MEGA 1: Grafika horší, zvuky taky, efekty skoro žádné, hudba jen na začátku při titulcích. Hra je nějaká tmavá, nevím proč.

PC: Grafika pěkná, hudba super, efekty taky. Hudba hraje po celou dobu a to z Rolandu MT-32 i s efekty. Doporučuji poslechnout.