EXCALIBUR ČÍSLO: 4

Vydavatel: Interplay – EOA

Rok vydání hry: 1987-89

Žánr: Adventura

 

Krátký popis hry:

Velice zajímavá adventura, která se odehrává v době, kdy už lidstvo nemá žádné materiální potíže. Lidstvo si tak užívá sítě Matrix. K ní se připojují pomocí nervového systému s přípojkou přímo na těle. Náš hrdina, byl jeden z nejlepších a myslel si, že když trochu okrade velké nadnárodní společnosti, že ho nechytí, však je nejlepší. Bohužel udělal chybu a chytly ho, no jo no, to se stává i těm nejlepším. Za jeho drzost, mu poškodili právě nervovou přípojku a tím náš hrdina se ocitá úplně na samém dně, ve městě Chiba. Bez přípojky, bez peněz, bez jídla, prostě bez všeho, musí najít nelegální cestou, jak nervovou přípojku opravit. Příběh je samozřejmě rozmanitější a plný zvratů. To si hold budete muset zahrát a přijít na všechno.

ZPĚT NA SEZNAM HER

                                     AMIGA A1200                                                            PC AT PENTIUM

[wpdevart_youtube]IsrPrvAMBsM[/wpdevart_youtube]    [wpdevart_youtube]rHCzgLxG7pQ[/wpdevart_youtube]

                                   COMMODORE 64                                                           

[wpdevart_youtube]4rHi1SB0YfM[/wpdevart_youtube]      

Něco o hře z mé minulosti, pokud jsem jí hrál a pamatuji si to a při opětovném hraní 😀

 

MINULOST: Nikdy nehrál.

A teď:

AMIGA A1200: Pěkná grafika, ale jen úvodní hudba a potom nic. Efekty taky skoro žádný. Ovládání trochu horší. V dobové recenzi je, že má hrát punková hudba od skupiny Devo. U mě asi nedorazili 😀

COMMODORE 64: Bych i řekl že je to nejlepší verze. Hudba hraje, aspoň ze začátku ve hře. Hlavní postava má zvukový doprovod, kroky. Grafika je horší, ale PC na tom není o moc líp.

PC: Grafika nic moc, hudba PC speaker, ale aspoň něco. Efekty žádné. Ovládání dobré.