Moonshine Racers – Válka 16-bitů

Tuhle alkoholovou akční jízdu vydala společnost Millennium v roce 1991. Čekají Vás zde automobilové honičky s konkurenčními gangy a s policií. Ta když Vás bude stíhat, tak se houkačky nadají přeslechnout, a je dost pravděpodobné, že Vám auto pocuchá do takového stavu…

0   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M
  N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z

 Něco o hře

Tuhle alkoholovou akční jízdu vydala společnost Millennium v roce 1991. Čekají Vás zde automobilové honičky s konkurenčními gangy a s policií. Ta když Vás bude stíhat, tak se houkačky nadají přeslechnout, a je dost pravděpodobné, že Vám auto pocuchá do takového stavu, že motor nevydrží a bouchne. Hra se odehrává za dob Americké prohibice, Vy budete jeden z řidičů, co bude potají alkohol rozvážet do různých lokálů v dědinách a menších městech. Bohužel konkurence je veliká, gangů je hodně, takže na cestě potkáte spoustu podobných jako Vy, co spěchají objet co nejvíce hospod. Ti, pokud naznají, že se jim nelíbí Vaše dodávka, Vás začnou vytlačovat ze silnice, narážet zezadu a tak podobně. Aby to nebylo úplně tak jednoduché, je na cestě spoustu překážek, takže to vypadá, že alkohol, který vezete i konzumujete, protože ty překážky Vás nutí pořád někam zatáčet, taková ta klasika, z levé strany na pravou, škyt :-). Pokud se Vám bude dařit, vyděláte spoustu peněz a budete si moct svoji dodávku vylepšovat a opravovat. Vaši sokové potom většinou uvidí jen Vaši zadní značku a ucítí pach Vašeho spáleného benzínu. Z dobových recenzí si hra vykličkovala 70% průměrného hodnocení.

    Pokud shlédnete dvouminutové video, můžete posoudit grafiku, hudbu, zvukové efekty i plynulost hry a máte podle čeho hlasovat.

 

 
   

Tak kdo je podle Vás vítězem?

Zobraz výsledek

Nahrávání ... Nahrávání ...
 

Moonshine Racers – Válka 16-bitů
Počet hlasujících je: 1 a celkové hodnocení je: 60%

 

  Moonshine Racers

 
  AMIGA A600  

Grafika je zde nejhezčí a to jen kvůli nebi. Trochu mě iritovalo, že celé je to proužkované, při pohybu to bylo divné a sem tam to vypadalo, že jedu proti zdi. Hudba je jen krátká, ale za to zvukové efekty stojí za to. Plynulost hry je v pohodě a i hratelnost.

 

 

      Moonshine Racers - Amiga A600 - Úvod
   
  Moonshine Racers

 

 

  ATARI MEGA 1  

Grafika je zde takový střed, nebe není tak pěkné. Hudba slabá a zvukové efekty taky. Plynulost je horší, ale nijak to neovlivňuje hratelnost.

 

 

      Moonshine Racers - Atari Mega 1 - Úvod
   
  Moonshine Racers

 

 

  SPACESTATION PC  

Grafika působí víc realističtěji, proužky nejsou tak výrazné, ale bohužel zde není žádné pořádné nebe, leda by bylo pořád zataženo 🙂 Hudba je super a zvukové efekty jsou hodně chudé. Plynulost jsem zkoušel s turbem a bez turba. S turbem byla hra dost rychlá, nedokončil jsem závod, ale bez turba to bylo podobné jako na Atari a závod jsem v pohodě dokončil. Hratelnost byla ale v pohodě a snad to chce jen víc snahy.

 

 

      Moonshine Racers - SpaceStation PC - Úvod
   

 

 

Posuzovaná vlastnost - Počítače                    AMIGA A600                                   ATARI MEGA 1                               SPACESTATION PC                      
Výsledek (nejvyšší počet bodů je vítěz)490 bodů400 bodů430 bodů
Grafika100 bodů90 bodů80 bodů
Hudba90 bodů60 bodů100 bodů
Zvukové efekty100 bodů70 bodů60 bodů
Plynulost hry100 bodů80 bodů100 bodů
Hratelnost100 bodů100 bodů90 bodů
Speciální bonus: pokud je udělen, je to počítač pro danou hru číslo jedna a má hodnotu 200 bodů.

 

  AMIGA A600   ATARI MEGA 1   SPACESTATION PC  

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *